Зима – чарівна пора року. Час, коли збуваються заповітні мрії і сміливі плани. На білому полотні снігу, як на чистому аркуші, можна написати казку або історію кохання. Ідеально для початку сімейного життя, чи не так?

Тенденції змінюються і все більше закоханих пар обирають зиму для святкування найважливішого дня у житті. Весільний сезон 2019 задав високу планку на концептуальні виїзні церемонії, що робить одруження взимку ще більш привабливим.

Незалежно від концепції, святкування взимку буде особливо витонченим і ніжним:

  • ідеальне біле весілля за мотивами казки про Снігову Королеву;
  • свято у атмосфері Christmas mood;
  • елегантний захід у екостилі – останній тренд.

Цікавих варіантів не злічити, обери той, що відповідає твоєму стилю і настрою.

Організація урочистого дня потребує детальної підготовки. Та разом з тим, запам’ятається тобі з нареченим і вашим гостям назавжди. За допомогою краще звернутися до професіоналів, вони знають секрети і нюанси, які допоможуть насолодитися святом сповна і не перейматися дрібницями.

Декілька порад від La Famiglia Catering дадуть тобі уявлення про те, чому зимове весілля – це круто і дуже модно.

Локація

Взимку, коли пора корпоративних свят вже позаду, можна без проблем забронювати потрібний заклад. І що важливо, вартість приємно здивує.  Якщо ж ти бажаєш зануритися у красу природи, то гарною ідеєю для веселого свята стане заміський будинок, база відпочинку чи невеличкий готель. Так, саму церемонію можна буде провести надворі, святкування – у залі з каміном і свічками, а на ранок – насолодитися ланчем з рідними і близькими.  Гостям не доведеться рано роз’їжджатися або шукати житло. Атмосфера свята триватиме всю ніч.

Звучить, як у кіно, а виглядає ще краще.

Меню

Меню зимового весілля – ціле поле для гастрономічних фантазій. Від меню решти сезонів воно вирізняється ситністю страв, розмаїттям закусок і креативним підходом. Обов’язкові позиції – м’ясо, риба, теплі салати. Проговори всі деталі наперед, врахуй смаки гостей або звернись за готовими варіантами меню. La Famiglia Catering – це досвід 12 ресторанів високої кухні, що приємно здивує смаком і подачею.

Весільний торт неабияк вписується у стилістику снігового свята. Експерименти з виглядом, розміром і солодким наповненням зроблять торт важливим доповненням і навіть кульмінацією свята.

Декор

Декор зимового весілля – це невичерпне джерело естетичного натхнення. Варіанти освітлення – денне світло крізь панорамні вікна, а надвечір – камін, свічки, світильники, гірлянди. Вражає? Зимове весілля – це свято кольору та блиску: всі відтінки білого, срібний, золотий, пастельні кольори, теплі відтінки дерева, червоний, зелений, холодні відтінки сірого і блакитного. Елементи декору теж  можуть бути дуже різними: льодові скульптури, порцеляна, скляні конструкції.

Флористика

Щодо флористичного оформлення: квіти у цю пору дорогі, але це не привід відмовитися від доступних живих хвойних гілок, які можна гарно викласти довгою гірляндою по раннеру, доповнивши дрібним цвітінням гіпсофіли, що нагадує сніжинки, пухнастими пласт