Про заручини японської принцеси Мако та простолюдина Комуро Кея було оголошено королівською родиною чотири роки тому. Весілля багаторазово переносили з 2018 року.

28-річна Мако Акісіно — старша донька Фуміхіто, принца Акісіно і Кіко, принцеси Акісіно, а також старша племінниця японського імператора Нарухіто. Зараз стало відомо, що нареченій доведеться відмовитися від 1,3 мільйона доларів напередодні святкування весілля. Таку суму виплачує правління Японії всім жінкам-членам монаршої родини, що втрачають свій королівський титул через шлюб. Оскільки Мако вийде заміж за звичайного парубка, а не за рівного своєму статусу чоловіка, то гроші принцеса не отримає.

Пара планує скромну церемонію, після якої переїде жити до США, де Кей працює у нью-йоркській юридичній компанії. Мако стане першою сучасною принцесою, яка відмовиться від синтоїстського весільного обряду.

Принцеса Мако та Комуро Кей познайомилися під час навчання в університеті, закохані були однокурсниками. Минулого року пара оголосила про розрив заручин через «неготовність до шлюбу», але народ Японії вважає, що цього від принцеси вимагала королівська родина. Тоді в ЗМІ з’явилося багато матеріалів, які ганьбили родину Комуро Кея та його самого. Як бачимо, японська принцеса продовжує боротьбу за своє кохання.