У минулі вихідні 40-річна Періс Гілтон відсвяткувала дівич-вечір у Лас-Вегасі перед власним весіллям. Наречена запросила родичів та друзів на проводи холостяцького життя.

Періс Гілтон та її наречений Картер Реум прилетіли до Невади приватним літаком, запросивши батьків, сестер та братів. Готель Resorts World Las Vegas, який належить сім’ї Гілтон, привітав Періс великим зображенням її на фасаді будови. На вечірці були присутні гості зі сторони Періс: батько Рік, мама Кеті, сестра Нікі з чоловіком Джеймсом Ротшильдом, брат Баррон з дружиною Тессою Графін фон Вальдердорф. Кожен з них мав певну холостяцьку символіку: так, Кейт Гілтон носила стрічку з написом «Мама нареченої», а сама Періс — стрічку та окуляри з написами «Наречена», діадему та фату. Для свого першого образу наречена обрала рожеву мінісукню з довгими рукавами та рожеві туфлі.

Пізніше вечірка була біля басейну. Там Періс красувалася у білому купальнику з написом «Дружина на все життя», а дружина брата Тесса — у рожевому купальнику «Періс та Картер — це гаряче!».

Після цього наречена та гості відправилися до нічного клубу, де святкували в окремій VIP-залі. Періс обрала білу сукню з корсетом та обідок з вушками кішечки. Майбутні молодята позували на бренд-волі з їхніми іменами, танцювали та співали.

Точної дати свого весілля Періс не розголошує, але зазначає, що відбудеться воно у найближчі декілька тижнів. Періс та Картер знайомі багато років, але зустрічатися почали у 2019-му, у лютому цього року чоловік освідчився на її 40-й день народження.