Про що не розповідають нареченим звичайні продавці у весільних салонах? Перш за все, про справжню якість власних товарів. Сьогодні разом з консультантами львівського салону Katy Corso поділимося таємницями, як вибрати якісну сукню і що необхідно для того, щоб вбрання ідеально сиділо.

Якість сукні залежить від рівня салону

Звертай увагу на кількість представлених у салоні брендів. Не завжди багато рівносильно значенню добре. Чому? Весільний салон, у якому зазначені як українські, так і іноземні бренди, при цьому відомі у всьому світі змішуються з маловідомими в Україні, не може гарантувати ні оригінальність вбрань іменитих дизайнерів, ні наявність певної моделі. Варто пам’ятати, що продавати всесвітньо відомі бренди, а тим паче колекції Haute Couture, можуть лише офіційні представники. Тому в Україні не так багато салонів, які офіційно продають оригінальні сукні від світових кутюр’є. Також жоден салон класу люкс не візьметься торгувати як сукнями за тисячі доларів, так і сукнями за декілька тисяч гривень. У салонах, в яких представлено від десяти брендів, не завжди в наявності є та чи інша модель вбрання, адже на закупівлю повної колекції підуть немалі кошти.

Висновок:

Звертайся у салони з гарною репутацією, де ти будеш впевнена у походженні весільних вбрань.

Як знайти якісну весільну сукню?

Інколи наречені дивуються, чому на перший погляд майже однакові сукні так різняться за сумою на ціннику. Здалеку візуально важко відрізнити якісну сукню від неякісної, але як тільки підходиш до вбрання ближче, одразу стає зрозумілим what is what. Багато про що свідчить сама тканина: якщо зверху на дешевій сукні можна побачити більш менш приємну на дотик тканину, то все що під нею – це спроба майстрів зекономити. Як наслідок – на наречену чекає весільний день з постійним почухуванням, посмикуванням сукні та відчуттям «Коли вже я її зніму!». Невже саме ця думка повинна заволодіти тобою у найпрекрасніший день у житті?

Висновок:                                                                                                              

Якісна сукня не подразнює шкіру, кісточки не натирають та не впиваються у тіло, нижня спідниця не має складатися лише з дряпучого фатину (обов’язкова наявність приємної підкладки), усі ґудзики, вишивка та аплікації повинні бути міцно пришиті.

5 правил ідеального весільного вбрання

1.Необхідно визначити свій тип фігури і чітко до нього обирати фасон і силует весільної сукні.

2.Обов’язково на примірку одягни ту білизну, яка буде на тобі у день весілля. Увага: це не мережевий комплект з бантиками! Варто обирати безшовну або білизну для корекції фігури тілесного кольору (під відтінок шкіри).

3.Від висоти підборів залежить те, наскільки необхідно