Весілля — це дуже важливий момент у житті нареченої, тому до кожної деталі вона відноситься відповідально. Однією з таких є весільний торт. Він окраса банкетного столу. Це не тільки головне частування, але і можливість для молодят проявити креативність і свій стиль.

З кожним роком тренди змінюються: і те, що було крутим, відходить на задній план, на зміну приходить щось нереально круте, і це теж стосується оформлення, подачі, розміщення торта на банкеті. Давай зараз спробуємо розібратися в усіх тонкощах цієї справи.

Важливо те, що солодкий герой не просто повинен бути красивим на вигляд, але й втілювати в собі концепцію свята, або ж бути виконаним у стилістиці заходу. Одним із крутих трендів протягом декількох років є прикрашання торта квітами. Такий вибір ідеально підійде для тих, хто обожнює природу і використовує елементи живих рослин в оформленні локації, де проходить весілля. І тут кондитери радять не забувати про головне: якщо використовувати для прикрашання квіти, то сам торт, потрібно робити простим, без зайвого декору. А для тих, хто любить мінімалізм, десерт можна прикрасити за допомогою каліграфії, зараз це актуально. Як правило, декор таких солодощів створений з використанням пастельних тонів, однак, це не заважає дати політ фантазії, адже майстер зможе написати на них все, що ти забажаєш.

Також зараз є багато різних рецептів, і з-поміж них обрати найсмачніший складно, особливо, коли ти не можеш їх скуштувати, адже не будеш купувати всі торти на пробу. Хороші кондитери влаштовують дегустації для наречених, як у американських фільмах, де пара може спробувати маленький шматочок кожного виду, послухати рекомендації пекаря та дизайнера. Варто лише пошукати на сторінках в соцмережах кондитерів, які проводять такі дегустаційні вечори, або запитати особисто.

Коли ти так ретельно і прискіпливо відносишся до кожної деталі, а особливо до головної солодкої прикраси, відповідно, ти хочеш, щоб це став один з найяскравіших епізодів вечора. Є безліч варіантів подачі весільного солодкого шедевра, і тут все залежить від твого креативного мислення. Сьогодні все частіше не подають торт в кінці банкету, а роблять його частиною весільного декору. Але цей спосіб має один недолік. Щоб уникнути деформації цього кулінарного творіння, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб його покриття було з стійкої глазурі.

Тож все таки, коли подавати весільний шедевр?

У тебе є декілька варіантів: розрізати весільний торт традиційно під кінець святкування, або перед другою музичною паузою. В першому випадку не всі гості скуштують торт, так як до цього часу встигнуть насититись, а дехто вже навіть покине святкування. У другому — це найбільш сприятливий час для яскравої вечірньої подачі торту зі спецефектами, тоді і наречені не втомлені, і гості всі є, і фото вийдуть щирими. Не забувай також про музичний супровід, освітлення і правильну подачу весільного торта — все відіграє свою роль.

Остання новинка — це захоплююче 3D mapping show при подачі торта. Зображення у 3D форматі на весільний торт викличе неймовірне захоплення у всіх присутніх. Це чудова ідея для наречених, які вирішили влаштувати свято у стилі діснеївської казки.

І на останок: потрібно знати, де розмістити весільний торт. Дизайнери, які займаються оформленням зали, рекомендують розміщати торт так, щоб гість міг його бачити, де б він не сидів, тому столик з тортом краще ставити недалеко від президіума молодят. Але не треба забувати про зручну відстань, щоб в першу чергу наречена могла спокійно пройти біля столу у пишній сукні, а гості без перешкод привітати молодят. І якщо є така можливість, щоб поблизу був кондиціонер, який би міг тримати і розподіляти однакову температуру повітря.

Ми розповіли тобі, як обрати весільний торт, про новинки його красивої подачі та актуальні тренди. Сподіваємося, твій головний десерт вечора зуміє вразити гостей!

Автор: Яна Ставнича

Фото: pixabay.com

Читай також: