Мінімалістські весільні сукні за останні роки дещо трансформувалися та стали поєднуватися з іншими стилями, урізноманітнивши вибір наречених. Від простих ліній до складних дизайнерських рішень – пропонує у новій колекції салон Wedding World.

Завдяки деталям, фасону та крою лаконічні сукні бувають різноманітними й можуть підкреслювати характер нареченої. Класичне вбрання з атласу з пишною спідницею та закритим верхом час від часу вибирають члени королівських родин для свого весілля – принцеса Мері, королева Летиція, принцеса Євгенія – а отже, воно ніколи не вийде з моди.  Облягаючі сукні-русалоньки з корсетами-бюст’є або чіткими геометричними вирізами полюбляють голлівудські акторки (варто згадати обидва весілля Єви Лонгорії). Сучасні наречені також можуть обрати стильний костюм чи комбінезон, як на лас-вегаській церемонії Софії Тернер. Цікаво те, що лаконічна весільна сукня «впишеться» у будь-який стиль весілля, якщо образ доповнити аксесуарами.

Що у моді?

Вже третій рік поспіль світові кутюр’є та міжнародні весільні бренди випускають колекції з гіперболічними бантами. Вони можуть прикрашати талію нареченої, акцентуючи на її стрункості, чи одне плече, створюючи трендову асиметрію. Також банти розміщують на спині чи талії позаду. Вони можуть бути з’ємною деталлю або частиною сукні. У другому варіанті такі вбрання називають архітектурними, оскільки вони мають складний крій та виглядають непохитно, наче створив їх скульптор чи архітектор. Зверни увагу на драпірування: широкі складки з атласу, шовку й тафти зроблять сукню пластичною та нададуть фігурі додаткових вигинів.

Як трансформувати лаконічну весільну сукню?

Бренд Wedding World пропонує легким рухом перетворити одне вбрання на інше за допомогою верхньої мереживної накидки, болеро з об’ємними прозорими рукавами, кейпу, розшитого камінням Swarovski чи перлами. Подібний варіант – гарна ідея для наречених, які хочуть за весілля змінити два образи. Таким чином можна спробувати два стилі.