Vilmawedding logotip

Италія

тел.: +39 331 185 50 46

Сайт: vilmawedding.com

Email: info@vilmawedding.com

Instagram: @vilmawedding

Facebook: @renginiaiItalijoje

Vilma wedding & event planner – організатор весіль та весільних подорожей по всій Італії.
Vilma wedding & event planner – єдине, що вам необхідно для організації весілля в одній з найкрасивіших країн світу – Італії.

23 роки тому, здобувши вищу освіту, я залишила мою рідну Литву і переїхала жити в Італію, практично відразу відчувши і полюбивши величність цієї країни.
У мене з’явилася можливість глибше поринути в історію, традиції, культуру. Спілкуючись з людьми, мені було дуже цікаво дізнатися Італію зсередини, доторкнутися руками, спробувати на смак, у прямому та переносному сенсі, «життя по-італійськи», і, звичайно ж, оцінити італійську кухню, аналогів якої немає ніде у світі.

Маючи великий досвід організації урочистостей, як у Литві, так і в Італії, безпомилково можу порадити парі, де саме, в якому регіоні цієї чудової країни, вони зможуть зіграти весілля своєї мрії.

Північ Італії – елегантна і витончена – озеро Комо, Венеція, Мілан. Тосканські пагорби та міста мистецтва, велична Флоренція та «вічне місто» – Рим. На півдні – Costiera Amalfitana, відмінною рисою якої є дружелюбність місцевих жителів, нереально гарне море та специфічний колорит місцевих містечок.
Парам, які бажають прожити цей сон наяву, гарантую допомогу на всіх етапах підготовки до весілля: зустріч в аеропорту, трансфер до готелю, вибір місця для церемонії, ресторан та оформлення зали.

«А якщо ви хочете прожити цей день лише вдвох і подарувати кожну хвилину щастя лише один одному, у цьому я і моя команда – найкращі помічники для вас.
Велике або маленьке весілля відбудеться так, як ви захочете»

Мої колеги допоможуть вам підібрати відповідний макіяж та зачіску. Фотограф зафіксує кожен момент цього незабутнього дня. Невід’ємна частина вашої урочистості – розрізання торта – може відбуватися у супроводі живої музики, під зоряним небом біля басейну або під запальні мелодії DJ… Все це входить до моїх обов’язків організатора.
Також гарантую ваш супровід російськомовним персоналом під час перебування в Італії.
Надаємо консультацію щодо підготовки необхідних документів.
Італійське весілля-феєрверк почуттів та фарб!
Відчуйте, як б’ється серце Італії, і, згадуючи найважливіший день вашого життя, посміхнувшись, ви скажете: “Bella vita!”