Весілля на Кіпрі —  мрія, яка може стати реальністю

Тетяна Кліріотіс, директорка весільного агентства T-Style Wedding, впродовж десяти років організовує весілля на острові Афродіти. Вона — українка на Кіпрі, і як ніхто інший знає все про офіційне одруження на острові кохання. І вже більш ніж 500 пар втілили власну мрію разом із T-Style. Тетяна поділилася з Wedding magazine подробицями підготовки весілля на Кіпрі.

Офіційний розпис

Перша і найголовніша перевага нашого острова з-поміж інших світових весільних локацій — це офіційний розпис. Не всюди вам можуть запропонувати даний сервіс. Але на Кіпрі — жодних проблем. Документ, який ви отримуєте у нас, є чинним на території Украї­ни. Ви ОФІЦІЙНО стаєте чоловіком і дружиною, а отже ще один розпис в українському РАЦСі вам «не загрожує».

Всього 60 євро, три години льоту — і ви на Кіпрі. Ми радимо молодятам прибувати за два робочих дні. Цього достатньо, щоб подати документи до муніципалітету, переглянути майданчик для весілля, зустрітися з нашою командою. На сьогодні Україна для Кіпру в зеленій зоні, тож ізоляція не потрібна. Лише негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого протягом 72 годин. І ще повторний тест в аеропорту після прильоту (вартість — 30 євро).

Локації

Щодо проживання. Кіпр пропонує таку кількість готелів й апартаментів, що можна розгубитися. Ми чудово знаємо цей ринок і завжди радимо клієнтам кращий саме для них варіант, виходячи з їхніх потреб та бюджету. Таким же принципом ми керуємося, обираючи локацію для церемонії. Це може бути як люксовий гольф-клуб, так і автентична кіпрська таверна з національними піснями й запальним сіртакі (для гостей танцювальний майстер-клас в подарунок). Формат проведення урочистості також може бути різним — від розкішних бенкетів з феєрверками та концертом до камерних обмінів обітницями на двох. Незмінний фаворит —  місце народження Афродіти. Ми маємо змогу організувати виїзну церемонію з найзахопливішим краєвидом на всьому середземноморському узбережжі. Ви точно будете в захваті!

Весілля з кіпрською айдентикою

Стиль та концепція весілля — теж цілком наша робота. Під час підготовки свята ми тісно співпрацюємо з парою, вивчаємо їхню історію, вподобання, хобі, стиль життя. І самі дивуємося, бо щоразу отримуємо унікальний, не схожий на всі попередні, результат. За це я і люблю свою роботу. Чистий креатив!

Надзвичайно популярно додавати весіллю суто кіпрського колориту. Місцеві музики подбають про відповідний настрій, декор з морським чи оливковим оздобленням створить правильну атмосферу, а презенти гостям — дари острова (олія, запашне мило, вино Commandaria) забезпечать теплі спогади про незабутнє весілля на Кіпрі.

Професіонали

Звісно, це все було б неможливо без нашої команди. Ми маємо справу лише з найкращими, кому можемо довірити ваше свято.

Наші фотографи — переможці численних конкурсів. А флористи, немов  у казці «Дванадцять місяців», здатні серед літа на Кіпрі віднайти проліски. Проте, за потреби, вони знають і як заощадити.

Лайфхак від T-Style: оливкові гі­лоч­ки — дешево та колоритно. Оливкова арка, віночки, банкетний декор. На щастя, на Кіпрі багато оли