Зустріч Олександра та Соломії була визначена долею — одним запрошенням на Віденський бал. Та, як це часто буває, за іронією долі на бал пара так і не потрапила, а життя тим часом закрутило їх у своєму вальсі почуттів. Саме історія знайомства закоханих лягла в основу концепції «Вальс почуттів». А свій перший танець пара вперше виконала вже на найважливішій події свого життя — в атмосфері магії Віденського балу.

Свято Mopis Wedding організовували у вишуканому заміському комплексі Edem Resort — саме тут царить той дух величі традицій, який доповнив концепцію чарівного балу.

Окремо варто відзначити образ нареченої. Розкішна сукня з приголомшливим шлейфом доповнила денний образ Соломії, а після вечірньої церемонії на зміну прийшло елегантне біле вбрання для запальних танців.

Команді декораторів вдалось неймовірне — оформлення весілля було масштабним й вишуканим та водночас невагомим. Таким же чарівним та невагомим, як почуття закоханих. Конструкція арки створювалася індивідуально для події. Зверху квіткова, знизу легка та прозора — вона відкривала неймовірний вигляд на озеро. Виблискуючи на сонці кожною частинкою — до арки вела доріжка зі срібного глітеру, яка доповнила стилістику свята.

Перед агенцією стояла непроста задача: створити атмосферу легкості, щоб майже 200 гостей відчули себе справді, як у казці балу. Монофлористика у білих тонах додала свіжості, а немов летючі, флористичні композиції на столах вражали своєю ніжністю. Флористика у зоні молодят ідеально гармоніювала з інтер’єром закладу.

Для створення вишуканого бального майданчика — для весілля побудували шатро під конструктив локації площею 240 квадратних метрів. Лише уявіть — лампочки, що сяють із заходом сонця, прозорі та срібні елементи, диско-кулі, а внизу кружляють пари у вальсі почуттів. Магія, ніяк інакше. І саме тут відбувся перший танець наречених — довгоочікуваний вальс під авторську пісню про їхню історію кохання під виконання Franko Band.

Кращого ведучого, ніж Григорій Решетнік, для вишуканого балу годі й уявити. Тактовний, елегантний — він став маестро цього банкету. Та й загалом, весь зрежисований сценарій свята сповна відтворював величність Віденського балу. Виступ шоу-балету, що поклав початок балу, виступ чемпіонів України з бальних танців, «танець кохання» від балеруна та балерини — кожен з номерів супроводжувався вишуканим інтро, пропрацьованими підводками і гармонійно вливався в картину вечора.

Неймовірною кульмінацією весілля стала вечірня церемонія. Величний торт з проєкцією історії кохання наречених, обітниці, що торкають серця, і грандіозний музичний салют у нічному небі.

Ввечері на сцену вийшов гурт KAZKA. Під їхні відомі пісні та феєричне шоу танцювали усі гості. Але й тут, як і на кожному весіллі від Mopis Wedding, не обійшлось без сюрпризів. Наступними на сцену, нео