На церемонії, яка включала данину поваги шотландській спадщині нареченої, принц Хайме, герцог Капуанскій і герцог Ното, прямий нащадок італійського престолу, що не існує, одружився з леді Шарлоттою Ліндсей-Бетюн, донькою 16-го шотландського графа Ліндсея.

Попри те, що члени Королівського дому Бурбонів-Обох Сицилій не правили італійським регіоном з моменту об’єднання країни у 1861 році, родина досі знає, як влаштувати справжнє королівське весілля. Минулого тижня в присутності 200 гостей в соборі Монреаль, недалеко від міста Палермо на півдні Італії, відбулося вінчання 29-річного принца Хайме, герцога Ното, і 28-річної леді Шарлотти Ліндсей-Бетюн. На весілля наречена прибула в кареті, запряженій чотирма білими кіньми, разом зі своїм батьком, британським політиком Джеймсом Ліндсей-Бетюн, і в церкві її зустрічали музиканти з волинками. Коктейль-прийом пройшов в Palazzo dei Normanni, колишньому будинку родини Бурбонів, після чого відбулася святкова вечеря в Palazzo Mazzarino у Палермо.

Наречена постала на церемонії в закритій сукні з мереживним верхом, комірцем-стійкою, довгими рукавами, спідницею А-силуету зі шлейфом. Доповнили образ маленький букет з конвалій і білих гіацинтів, сережки з перлами, довга фата і тіара з перлами та діамантами. Є джерела, які повідомляють, що це тіара Анкони, яка була розроблена для великої княгині Марії Анни на початку 19 століття і передана по сімейній лінії, поки, зрештою, її не продали на аукціоні Sotheby’s у 1999 році. За даними Tatler, її купила Камілла Крочані, яка одружена з родичем Хайме принцом Карлосом. Наречений одягнув костюм-трійку: чорні штани в дрібну білу смужку, кремовий жилет, білу сорочку, чорну краватку і піджак.