Ресторан «Царське Село» — перший український ресторан національної кухні, відкритий для гостей з 1998 року. Страви тут готують за старовинними рецептами, збережені навіть їхні історичні назви. Ми пропонуємо скуштувати як традиційні українські напої, так і колекційні вина з Європи. У ресторані відтворений інтер’єр українського села XVII сторіччя з використанням реальних предметів побуту тих часів.

«Царське Село» — найкращий вибір святкування вашого Весілля за українськими традиціями, адже вся атмосфера закладу придасть не лише особливу тематику свята, а й природну, позитивну енергетику молодим. Ресторан має  два основних зали, літню терасу та окрему хатину – Vip Хата. Кожний із залів має свою особливість. Український зал – основний зал, який вміщує в себе понад 80 осіб.  Унікальний своїм наповненням,  елементами декору, енергетикою добра та справжнім колоритом тогодення.

Вважається, що справжній вогонь захищає молодих від негативних енергій та очищає енергетику людини. Стародавній камін з живим вогнищем, винний погріб, елементи побуту тих часів, все це уособлює в себе Винний зал, який має розміщення до 50 осіб.

Віп хата – це саме те місце, де ви можете відпочити від міських буднів, відокремитись від щоденної метушні, та поринути у справжній український колорит XVII сторіччя, розміщення до 30 осіб.

Якщо слідувати повір’ям, то вишиті рушники, глиняний посуд і справжні печі можуть стати сильними оберегом зародження родинного вогнища, саме ці атрибути та елементи декору розміщенні на Літній Терасі нашого закладу. Тераса розрахована на розміщення біля 100 осіб.

Традиційне українське весілля не обходиться без запальних музик, які підкреслять традиційність свята народними піснями, традиціями та обрядами.  Наш Шеф кухар спече самий смачний весільний коровай для молодят в подарунок від закладу. Індички, качки, перепілки, молочне порося, великий асортимент м’яса та риби, холодних та гарячих закусок, гамузів, перших страв, окреме банкетне та фуршет меню – все це ви знайдете в «Царському Селі».

Індивідуальних підхід до кожного гостя,  позитивно налаштований та кваліфікований персонал, смачні страви та напої в поєднанні з колоритом ресторану принесуть Вам незабутнє весілля та гарні спогади на довгі роки!

Київ, вул. Лаврська 22, «Царське Село»
tsarske.kiev.ua
На всі ваші запитання залюбки відповість Олена за тел.: +38 067 434 11 22, +38 095 434 11 22