Дизайн твого весілля

Поміркуймо, чому весільну сукню наречена купує в салоні, а не шиє її самостійно? Правильно: тому що для цього є дизайнер! Він вміє. Тоді чому, коли мова йде про організацію весілля, ми часто сумніваємося в тому, що потрібен організатор? Бо здається, ніби нічого складного в цьому немає, правда? Але це хибне уявлення про роботу організатора. Адже він — також дизайнер, який  майстерно з твоїх бажань та своїх умінь створює неймовірне свято. Ти, звичайно, теж можеш, але будь готова до того, що намистини у найвідповідальніший момент посиплються і свято розійдеться по швах.

Щоб аргументи на користь організаторів були максимально переконливими, як приклад і як експерта ми залучили весільне агентство Simonna Weddings.

Довiдка

Чинне агентство. У весільній сфері вже дев’ять років. За цей час організовано й успішно реалізовано 219 весіль. Працює з цікавими локаціями, талановитими фотографами та кращими декораторами.

Удавана простота

Отже, починаємо робити весілля. Складаємо список ресторанів, ведучих, фотографів, декораторів, флористів і обдзвонюємо всіх (насправді – ні). Будьмо відвертими: такий шлях нікуди не приведе. Організатор робить свій ідеальний список підрядників, опираючись на власний досвід,  знаючи, на що спроможний кожен з них, а не орієнтується на відгуки в соцмережах. Це така маленька суперсила організатора, яка й допомагає досягти запланованого результату. Саме запланованого! Подивімось, як може виглядати весілля відповідно до обраної концепції.

Той самий вайб

Створення магії моменту — це коли присутніх раптово огортає щастя і вони готові сміятися і плакати, радіти красі дня і бажати кохання, бути щирими, танцювати, веселитися. Чарівна атмосфера трапляється, як не прагматично це прозвучить, коли всі процеси, з яких скла­дається весілля, не просто запущені в роботу та взаємодіють, а й перебувають під постійним контролем. Тільки в цьому випадку наречений і наречена не відриваються від головного, заради чого всі зібралися, — свята кохання. Заради такої ейфорії працює Simonna Weddings, задля  цього працює і будь-яке професійне агентство.

Iнсайти для наречених

  • Запам‘ятай! Буде так, як ти захочеш. Головне — правильно формулюй свої бажання.
  • Довесільний період без стресу можливий. Але тільки, якщо довіритись агентству.
  • Безсонна ніч напередодні весілля — прерогатива організатора, а не твоя.
  • Таймінг? Щасливі годин не помічають.
  • Є нюанси, але ти їх навіть не помітиш.
  • У організатора — досвід, у нареченої — просто список працівників.