yuvelirni prikrasi 2021 obraz narachenoi-1

Попри те, що в Україні знову діють карантинні обмеження, активна підготовка до весіль розпочалася. Разом з українським ювелірним брендом DIAMOND of LOVE розповідаємо вам, яких змін зазнала ювелірна індустрія та які прикраси варто обрати для актуальних весільних образів 2021 року.

Британські аналітики з’ясували, що за складних часів епідемії коронавірусу у людей з’явилося бажання робити значущі, раціональні та сентиментальні покупки. Пари з великим задоволенням почали більше вкладати кошти у щось вічне і прекрасне, а саме у ювелірні прикраси. Відпала потреба постійно витрачати гроші на новий святковий брендовий одяг та подорожі. А наречені за останній рік почали більше виділяти коштів з весільного бюджету на обручки, оскільки їм не потрібно було витрачатись на розкішні банкети, декор, флористичне оздоблення і медовий місяць.

Прикраси DIAMOND of LOVE: заручальна каблучка з колекції «Піднесення»

У всьому світі стали надавати перевагу прикрасам з діамантами. Що цікаво: зріс попит на стиль мінімалізм – простий та витончений дизайн. Прикраси у стилі simple чудово підійдуть як під святковий весільний образ, так і під повсякденний. Це безпрограшний варіант для парних обручок та заручальної каблучки. Прості лінії основи з білого золота чи платини в поєднанні з чистими діамантами – це завжди вишукано і бездоганно. Такі ювелірні прикраси гармонійно будуть виглядати з сукнею у спідньому стилі, костюмом або класичною сукнею з гіперболізованим декоративним елементом – бантом, рукавами чи квіткою-брошкою.

Сережки з колекції «Долина мрій», заручальна каблучка з колекції «Мій милий янгол»

У дослідженні, яке опублікували у The New York Time, зазначили, що за 2020-й рік зріс попит на сережки. Цьому навіть дали назву «феномен Zoom». Жінки більше стали купувати прикраси, які видно під час відеотрансляції. Нареченим пропонуємо обирати сережки та підвіски з ніжними флористичними мотивами, які будуть перегукуватися з мереживом чи вишитими квітами на сукні. Варто звернути увагу на рожеве золото та розсип діамантів.

Прикраси DIAMOND of LOVE з колекції «Долина мрій»

Ще одне припущення, як раціональна причина, чому молодята стали витрачати на прикраси більше – вкладення коштів. Дорогоцінне каміння та прикраси здаються дуже надійним майном, яке не зникне у будь-який момент. За часів нестабільності саме такі вкладення вселяють впевненість в майбутнє. А якщо говорити про сімейні реліквії, то передача дорогоцінностей з покоління у покоління – гарна ювелірна традиція, яку варто розпочинати саме у день весілля. Для таких випадків краще обирати класику: витонченні сережки, підвіска, браслет та каблучка з золота, які будуть актуальні й через пів століття, разом з сукнею А-силуету і довгою фатою складуть позачасовий образ.