весілля, карантин, Міністерство юстиції України

У перші місяці карантину було незвично бачити молодят у РАЦСах у масках та рукавичках. Але що залишалося парам? Перенести реєстрацію шлюбу на невизначений період або йти під вінець у засобах індивідуального захисту. Навесні укласти шлюб могли лише ті, хто подавав заяву ще до карантину, або ті, хто користався послугою «Шлюб за добу». Те, що велика кількість закоханих вирішили не святкувати весілля цього року, а дочекатися наступного, ми дізналися від весільних агентств. Але цікаво було побачити у реальних цифрах, скільки шлюбів уклали за пів року карантинних обмежень.

Редакція журналу Wedding зробила запит до Міністерства юстиції України щодо кількості реєстрації шлюбів за період карантину. Різниця в порівнянні з минулим роком вражає.

За офіційною відповіддю Міністерства юстиції України, за оперативними даними, отриманими з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, в період з 1.03.20 по 31.08.20 було зареєстровано 78468 шлюбів, а в аналогічний період минулого року — 119613. Якщо порівнювати цифри у відсотках, то весіль поменшало на 34 %.

За посиланням ви можете прочитати, що думали весільні організатори на початку карантину та якими бачили майбутні весілля після пандемії.

Читайте також Відповіді на головні весільні питання 2020 року у новому номері Wedding на сторінці 42.

Фото: pixnio.com