З ресторану на Совках почалася історія бренду «Козачок». У святковий день Великодньої Неділі 2000 року народилася ідея створення невеликого шинка, що за первісним задумом повинен був працювати, як закусочна. Але за привітність та гостинність шинок настільки полюбився відвідувачам, що їх теплі відгуки привели до ідеї кардинальної зміни концепту. З того часу ми взяли за орієнтир національний колорит, справжню українську кухню, приготовані з любов’ю страви та родинну атмосферу. Сьогодні мережа етноресторацій «Козачок» це острівець гарного настрою, розмаїття смаків та веселих дружніх посиденьок.

Поза центром міста, біля озера на «Совських ставках», затишно розташувався ресторан «Козачок», що являє собою маленьке українське село з його самобутністю і різноманітністю, що дозволить вам повністю відмовитися від ваших проблем і турбот й поринути в гастрономічне розмаїття української кухні.

З щирою гостинністю команда рестарації запрошує вас відвідати «Козачок» на «Совках», де можна відпочити як маленькою тісною компанією, так і великою дружною сім’єю. В цьому вам допоможуть «Курені», кожен з яких неповторний своєю оригінальністю.

Для проведення весілля до ваших послуг зала під назвою «Галерея», що здатна вмістити до 120 персон. Літній майданчик для виїзних церемоній та дві окремі зали на 20 персон, кожна зі своєю айдентикою.

Для невеличких компаній є курені:
1 Курінь на 4-6 гостей
3 Курінька на 6-8 гостей
1 курінь на 12 гостей.

 

На дні народження адміністрація закладу дарує вам -25% на все меню та вигідні умови проведення вашого свята. Також вам залюбки допоможуть з організацією весілля у «Козачку». Ведучі, музиканти, шоу-програми, виїзні церемонії, флористи, DJ-ї, фотографи – зроблять ваші враження незабутніми та яскраво позитивними.