У житті кожної жінки є найособливіший день, коли всі погляди прикуті до вишуканого образу, а камери фотоапаратів намагаються вловити незабутні миттєвості та мінливість емоцій щастя. Класичним атрибутом з давніх-давен вважаються саме ювелірні прикраси, які вдало підкреслюють відтінок очей та дарують воістину королівське відчуття. Основою привабливості нареченої є радісний та зворушливий настрій, який стає в рази помітніший за допомогою стильних аксесуарів.

Хвилини феєричного свята надзвичайно швидкоплинні, але можна придбати «машину часу», яка з легкістю поміститься у мініатюрну коробочку. Якщо виникає бажання подарувати приємні спогади та космос багатогранних прикрас, то це безумовно вдалий вибір: Столична Ювелірна Фабрика вміє гармонійно поєднувати актуальні дизайнерські рішення, високу якість та естетичні характеристики. Достатньо лише одного погляду на каблучку чи сережки, щоб поринути у світ п’янких спогадів із нотками квіткових ароматів та магії кохання.

Асортимент Столичної Ювелірної Фабрики здивує найвибагливіших поціновувачів прекрасного: різноманітні тандеми золота й срібла, прикраси із дорогоцінним камінням, вироби із вставками та інші незвичні поєднання, які стануть приємною несподіванкою. Компанія береже багатовікові традиції й представляє їх у новітній інтерпретації. Тут є абсолютно все, щоб доповнити безкінечність вашої любові. Особливо рекомендуємо звернути увагу на:

  • прикраси з діамантами, які зроблять образ нареченої сяючим та незабутнім;
  • каблучки із сапфіром витонченого забарвлення: від кольору ніжної блакиті та волошкової синяви до глибоких відтінків синього;
  • сережки з перлинами, які відрізняються оригінальними формами та надають ніжності й шарму. Особливої уваги заслуговують асиметричні та симетричні форми, а також наявність дрібних елементів, які проглядаються крізь призму художнього смаку та фантастичного задуму.
  • космічною квінтесенцією модерних тенденцій та ювелірних трендів стали італійські прикраси TM «Francelli». Ювелірне мистецтво постає у стилі калейдоскопу: флористичні та фауністичні мотиви, різноманіття геометричних поєднань, химерні форми казкової неоготики для найвибагливіших сучасних жінок.

Столична Ювелірна Фабрика – це великий досвід та кропітка праця відданих професіоналів своєї справи, які в кожен виріб вкладають частинку любові й натхнення. Запорукою успіху стала гармонія класики й сміливих дизайнерських рішень, яка перетворюється в щиру усмішку задоволених наречених.

Обирайте керуючись особистими вподобаннями. Нехай вдалий вибір стосується не лише коханої половинки, а й ювелірних виробів.