34-річний Джеймс Міддлтон, брат Кейт та Піппи, одружився з давньою подругою — 32-річною француженкою Алізе Тевене.

Через пандемію пара двічі переносила дату весілля, але в минулий вікенд закохані відсвяткували подію. Церемонія одруження відбулася у колі найрідніших у Провансі, у Франції. Про це повідомив сам Джеймс Міддлтон в соцмережах:

«Містер і місис Міддлтон. Вчора я одружився з любов’ю всього мого життя в оточенні родини, друзів і, звичайно ж, кількох собак в красивому селі Борм-ле-Мімоза. Словами не описати, наскільки я щасливий».

Про весільну церемонію розповів також і мер Борм-ле-Мімози Антуан Аріззі та поділився фото з молодятами. Він проводив громадянську церемонію, і зазначив, що на ній були присутні близько 50 гостей. Серед запрошених були батьки нареченого Керол і Майкл Міддлтон, сестра Піппа з чоловіком Джеймсом Меттьюзом і двома їхніми дітьми — дворічним Артуром і Грейс.  Старша сестра Джеймса Кейт також була присутня на весіллі з усією своєю родиною — чоловіком Вільямом і дітьми — 8-річним Джорджем, 6-річною Шарлоттою і трирічним Луї. Мер назвав урочистість «дуже приємною сімейною церемонією». А відбулася вона в місцевій ратуші в умовах підвищених заходів безпеки.

Прихильників монаршої родини цікавлять в першу чергу вбрання герцогів Кембридзьких. За словами Антуана, принц Вільям був у світлому костюмі, а Кейт у довгій світло-зеленій сукні.

Наречені обрали прості весільні образи з вбранням з натуральних тканин. Джеймс був у світлому льняному костюмі, блакитній сорочці та темній краватці. Алізе вибрала білу сукню зі спущеними плечима з вирізом човником, оздоблену мереживом.