Тема плагіату та копіювання весільних проєктів на українському ринку стоїть гостро. Адже не всі весільні організатори та декоратори мають внутрішній статут та принципи роботи компанії. Через це за сезон можна побачити не одне весіля-копію. На прикладі двох власних проєктів весільний організатор Лариса Ярова (агенція BE HAPPY) продемонструє їх відмінність, попри однаковий запит наречених.

Виправте мене, якщо помиляюся, але я впевнена, що кожна наречена мріє про унікальне весілля — таке, щоб не як у всіх, і саме за таким приходять до організаторів. І, як ми знаємо, завдання організатора — виконати мрію нареченої. Чому ж тоді так багато повторів і дублів на ринку весільних послуг — мрії дівчат однакові? І якби ж то йшлося про бюджетні весілля — зовсім ні! Концепції в декорі активно копіюються колегами один у одного, і пояснення дуже просте: так хоче наречена! А що там з етикою,авторськими правами? Ні, не чули…

Адже рецепт є, і він нескладний: припускаю, можна «надихнутися» — взяти деякі елементи з улюбленого, вже реалізованого колегами проєкту, додати до нього трохи душі та історії пари — і вуаля!

Впевнена, навіть в найскладніших запитах наречених можна знайти можливість не копіювати. Просто покажу два реальних проєкти нашої агенції сезону-2021.

Проєкти з різницею у два місяці, а саме — 4.04.21 та 11.06.21. До нашої агенції звернулися дві наречені з дуже схожим запитом по декору та концепції: головний об’єкт — повітряна куля (саме там відбулась пропозиція руки та серця), а колірна гама — відтінки рожевого. З лише однією різницею: одні заручини відбулися у Каппадокії, інші — в Одесі. І ми занурилися у світ роже­вих повітряних куль, щоб реалізувати ту саму мрію нареченої. Тішило одне: різні локації, різні міста, а головне — різні історії! І попри «пряме прочитання теми» (є такий термін в організаторів, який мені зовсім не до вподоби), ми реалізували по-різному два практично однакових за запитом проєкти.

Пара: Ірина та Юрій

Дата: 4 квітня 2021

Локація: Миколаїв, ресторан «Старгород»

Концепція й організація: Лариса Ярова, івент-агенція BE HAPPY

Фото: Сергій Костиря

Поліграфія: IVORY&FINE

Для запрошень була розроблена стильна та лаконічна монограма — ми розуміли, що для цієї пари не підходять класичні візерунки, можливо було застосувати тільки прямі лінії. Результат вийшов неперевершений. Букет фактурний і «рваний» складається з різних квітів. Для зони церемонії був запропонований багатошаровий конструктив, що імітує гори Каппадокії, де злітають кулі та найголовніша куля, з якої все почалося. У зоні банкету ми використовували актуальний зараз неон, що ефектно відбився у глянці підлоги. Все це в цілому стало зображенням сучасної, динамічної, топменеджерки в повсякденному житті — нареченої Ірини. Але ж всі знають, що декор весілля — це відображення нареченої!