«На хвилі кохання» — саме так M2 AGENCY назвали весілля Каріни та Олександра. На одній хвилі кохання, тому що молодята розуміють одне одного з півслова, півпогляду, півдотику. Команда побачила це, розгадала та заклала в кожен символ весілля їхню історію. В ядрі відносин Саші та Каріни знаходяться гармонія, взаєморозуміння і повага, тому свято набуло м’яких ліній. Ніяких гострих кутів —тільки плавна легкість.

В декорі простору використовувалися: дугоподібна арка (її вид зверху нагадує гребінь хвилі), хвилеподібні столи, циліндричні вази з живими квітами та плавучі свічки. Фотозона, сцена — все в гармонії. Хвилясті гірлянди з кристалів в зоні церемонії — окрема любов! Це символ плинності води й прозорої відвертості. Wow-ефект у поєднанні з сонячними променями: переливи та відблиски по всьому просторові. Витримали стиль і відобразили історію молодих, приховавши все в деталях. Гості та пара «прочитали» це на святі та надовго запам’ятали весілля неймовірної краси.

Невелика передісторія: чарівній нареченій Каріні дуже подобався SHELEST — заповідна зона з рестораном і готелем на території. І весілля вона мріяла відсвяткувати саме там. А бажання наречених для М2 — закон. Але тут постало запитання: пара запросила близько 100 гостей, а ресторан не умістив би їх усіх в одній залі за жодних схем розставлення. Як знайти вихід? Кілька годин на роздуми — й команда придумала, як такий масштабний захід провести в SHELEST просто неба. М2 зробили там це першими — так атмосферно на відкритій місцевості.

Попередньо з фахівцями спроєктували прозоре шатро, тверде покриття підлоги, прорахували кількість потрібного місця для танцювальної частини, гарячої точки, банкету і побудували все з нуля. Завдяки прозорості було видно небо, а візуально шатро здавалося легким і майже невагомим. Дорогі наречені, не бійтеся і не припиняйте мріяти — M2 AGENCY завжди на стороні ваших бажань.

Стилістика народилася не спросто так. Спілкування з нареченими надихнуло агентство розповісти їхню історію саме через образ кришталево чистої води. Такий мотив М2 впроваджували в декор і загальний концепт весілля. Ідея перетворилася в назву, а не навпаки.

«Сакральне» місце — зону церемонії — продумували до дрібниць. Наприклад, покриття для підлоги вибирали з композиту, килимового покриття, оракалу, білого і дзеркального полістиролу. Зупинилися на останньому: він символізує морську гладь, штиль, воду, по якій йде наречена. Це також спокій і прозорість, які присутні у відносинах Каріни та Саші. Сріблясті елементи декору вирішили замінити на золотисті, натякаючи на пісок. В золоті прикраси виглядали більш виграшно і виразно.