• Як в короткі терміни підготувати шкіру до виходу у світ?
  • Одвічне питання: де і які косметичні процедури зробити собі на втіху і з відчутним ефектом?
  • Апаратне та приємне. Процедури з миттєвим результатом.
  • Що зробити, крім щоденного домашнього догляду й обов’язкового здорового сну, аби шкіра виглядала сяючою?

Нас консультує Світлана Пигунова, директор і провідний косметолог салону краси BEAUTY FAMILY.

Як зняти набряк, розгладити непотрібні зморшки? Миттєвий ефект дає RF-ліфтинг. Під час цього догляду волокна колагену ніби «підкручуються», завдяки чому обсяг тканин трохи скорочується, що забезпечує підтяжку і зменшує глибину зморшок. А разом з ними відбувається і fresh-ефект — шкіра стає більш свіжою і «бадьорою». RF-ліфтинг — це ще й anti-age-профілактика, оскільки радіохвильовий вплив стимулює поділ клітин, які виробляють колаген та еластин. Результат зберігається три-чотири дні та має накопичувальний ефект, якщо продовжити курс і зробити ще чотири-сім процедур, то шкіра буде виглядати найкращим чином ще шість-вісім місяців.

Ще одна не менш приємна, а головне дієва процедура — киснева мезотерапія. Це коли апаратом під потоком повітря вводиться сироватка з колагеном, гіалуроновою кислотою й іншими корисними компонентами. Ідеально та ефективно для спекотних літніх днів: дуже освіжає шкіру.

Миттєва підтяжка шкіри за допомогою мікрострумового лімфодренажу. Він звільняє тканини від зайвої рідини, внаслідок чого зникають темні кола під очима та набряклість. Триває процедура всього 30 хвилин.

Спробуйте атравматичну вакуумну чистку з використанням сироваток і лімфодренажним ефектом — процедура HydraFacial. Після неї обличчя виглядає свіжим і сяючим.

Чарівний фонофорез (або без­ін’єкційна мезотерапія), заснований на швидкому впровадженні сироватки з ліфтинг-ефектом в глибокі шари шкіри, процедура безболісна та приємна.

Естетичні пілінги мануального впливу

Якщо ви надаєте перевагу естетичним процедурам, а не апаратним, то пілінг PRX33T — саме те, що вам потрібно. Він глибоко зволожує і підтягує шкіру, роблячи її свіжою і блискучою. Його ще називають біоревіталізацією без голки.

Не менш ефективний голлівудський пілінг, який освітлює шкіру завдяки фетіновій кислоті у своєму складі й ідеально підтягує за допомогою ДМАЕ.

P.S. Всі ці процедури не мають сезонних обмежень, їх можна робити у будь-який час року.

@cosmosveta_

@art_mall_beauty