Комплекс відпочинку “Гостевія” — це окрема територія, розташована на 3,5 га сучасного ландшафтного дизайну серед величних дубів, лише в 10 км від м. Вінниці. Це 6 залів-ресторанів для святкового банкету з вишуканими стравами та бездоганним обслуговуванням. Безліч локацій для виїзної церемонії, welcome-фуршету, ранку нареченої, дівич-вечора, парубоцької вечірки та різноманітних фотосесій. 

Клубний ресторан «Гостевія» вражає гостей з першого погляду своїм незвичайним, сучасним дизайном та феєричністю! Вміщує до 80 гостей влітку, до 40 — взимку.

Надсучасний дизайн, вишукана атмосфера VIP-залу доповнять щасливі моменти досконалістю! Вміщує 150 гостей.

Особливістю дизайну Зимового саду — будівля з панорамними вікнами та оформлення тропічними рослинами.  Тут можливе розміщення до 38 гостей.

Банкетна зала — чудова локація, наповнена душевною атмосферою для святкування урочистих подій, з можливістю розмістити до 300 гостей!

Сучасна Premium зала для ваших щасливих подій — це місце, що викликає почуття легкості, душевної рівноваги для повного занурення в атмосферу свята.

Вишукані страви у ресторані та банкетному залі, Клубному ресторані, VIP-залі, Premium-залі, Зимовому саду “Гостевія” наповнено теплим ароматом свята. Традиційні, європейські страви витонченого смаку, що готуються з якісних інгредієнтів, надихають фірмовою подачею, феєричною презентацією та надають святу особливої кульмінації.