Дизайнери вже презентували осінньо-зимові колекції весільних суконь 2020 року, а тому, можна сміливо виділити головні тренди весільної моди наступного року. Що обирати нареченим, щоб виглядати актуально та стильно?

Сукні-бюст’є

Вбрання без бретелей завжди були присутні у колекціях світових кутюр’є, але зараз сукні-бюст’є – тренд. Більшість дизайнерів вирішили відкрити декольте та плечі наречених за допомогою прямої лінії вирізу або сердечком на корсеті. Обережно до цієї тенденції потрібно підійти дівчатам з великими грудьми, адже сукня, перш за все, повинна бути зручною. А про який комфорт може йти мова, коли щохвилини наречена буде підтягувати сукню?

Naeem Kham

Viktor & Rolf

Reem Acra

Багатошарові спідниці східцями

Вже третій сезон поспіль головні фаворити весільних подіумів – багатошарові спідниці, що спускаються каскадом (східцями). Відтепер кожна наречена може відчути себе Керрі Бредшоу у сукні з тисячею шарів м’якого фатину. У своїх колекціях подібні представили Zuhair Murad, Oscar de la Renta, Monique Lhuillier та інші дизайнери. У такому вбранні наречена точно буде на сьомому небі від щастя, адже і сама буде нагадувати пухку хмаринку.

Zuhair Murad

Oscar de la Renta

Monique Lhuillier

Гіперболічні деталі

Декор весільних суконь стає все більш вираженим. Дизайнери роблять акцент на громіздких деталях, ніби навмисно перебільшуючи їх значення. Нехай тебе не дивують велетенські банти, квіти та головні убори. Наприклад, у весняній колекції Vera Wang прикрасила сукні квітами пастельних відтінків, а у своїй осінній колекції доповнила образи наречених чорними капелюхами-квітами.

Monique Lhuillier

Vera Wang