Family Gold Masters

Тарас, Назар та Василь Базюки – брати-засновники ювелірної компанії Family Gold Masters, яка вже майже десять років виготовляє прикраси з дорогоцінних металів та каменів для закоханих пар, що поділяють філософію бренду – сімейні цінності понад усе.

У Family Gold Masters впевнені, що обручки – це індивідуальні прикраси кожної пари. А тому, процес їх виготовлення повинен бути унікальним. Ювеліри переконані, що ви заслуговуєте на те, щоб бути першими та єдиними, хто приміряє обручки та буде носити їх протягом усього щасливого сімейного життя.

Участь у процесі створення каблучки для заручин

Останнім часом голлівудські селебрітіз та титуловані чоловіки з королівських родин не просто купують каблучку для заручин у всесвітньо відомих ювелірних брендів, а розробляють дизайн прикраси разом з ювелірами. Ця тенденція не може не радувати зіркових наречених, адже це стовідсотковий прояв любові. Family Gold Masters також пропонує чоловікам взяти участь у створенні ескізу каблучки для своєї другої половинки. Прикраса може багато розповісти про свою власницю, а отже варто додати індивідуальних штрихів, які розкриють характер коханої.

Індивідуальний підхід при виборі обручок

За обручками Family Gold Masters звертаються пари не тільки з різних куточків України, але і з-за кордону. Ексклюзив та майстерність ювелірів зі Львова підкорили серця тисяч наречених. Але також варто відзначити підхід до клієнтів, який відрізняється від інших компаній. FGM виготовляє обмежену кількість обручок на місяць, оскільки не є масовим виробництвом, з кожним клієнтом працює індивідуально і демонструє ручну роботу найкращих майстрів Львова.

Обравши цю компанію, ви ніколи не будете стояти у черзі, очікуючи, коли до вас підійде консультант, як це зазвичай буває у ювелірних магазинах. Шоу-рум працює за попереднім записом, щоб кожна пара не витрачала даремно свій час. Навіть якщо ви знаходитесь в іншій країні, ювеліри проведуть онлайн-консультацію, під час якої відбудеться моделювання вашої обручки мрії. Одразу після спілкування ви отримаєте візуалізацію майбутніх обручок та побачите, як вони виглядають на ваших руках, зробивши дистанційну онлайн-примірку.

Новітні технології: додаток для онлайн-примірки каблучок

2020 рік навчив кожного цінувати свій час та комфорт, а з введенням карантину не залишилося іншого вибору, як проводити зустрічі онлайн та зводити нанівець контакти зі сторонніми людьми. Рік тому, ще до початку пандемії, вперше в Україні компанією був створений дода