20-22 лютого втретє на стадіоні «Арена-Львів» організатори Global Events та Lviv Convention Bureau зберуть провідних спеціалістів з усього світу, аби розібрати актуальні питання світового івент-ринку сьогодення.
Форум Івент Індустрії 2020 буде присвячений побудові стосунків на ринку на основі людських якостей і цінностей, котрі мають стати головними запоруками розвитку подієвого ринку майбутнього.
На 1500 учасників Форуму очікують понад 70 спікерів, 5 тематичних залів з найцікавішими темами, виставка івент-послуг Event Expo, Business meeting room, Training room та перша школа з основ організації подій Eventology. Для весільних спеціалістів розроблена Wedding-панель, під час якої будуть обговорювати актуальні теми з провідними організаторами країни.
В рамках EIF2020 також відбудеться City Reception Meeting — офіційний прийом івенторів (20.02.2020) та традиційні Afterparty 21 та 22 лютого у популярних закладах Львова.
Квитки можна придбати на офіційному сайті Форуму: www.eventindustry.com.ua або на сайті офіційного тікетінг-партнера www.Gastroli.ua.
Змінюй та формуй індустрію разом з EIF2020!