Лінивий двічі робить, скупий двічі платить… Українське прислів’я, яке відображає майже всю суть про «дорогі» помилки під час підготовки до весілля.

У процесі підготовки до свого весілля більшість пар робить ті чи інші помилки. Деякі з них можуть завдати значний удар по весільному бюджету. Щоб уникнути найрозповсюдженіших помилок, пропонуємо тобі прочитати наступне.

1.Робити все самостійно

Наречені часто намагаються стати на своєму весіллі і організатором, і декоратором, і флористом, і стилістом… На жаль, можна потерпіти фіаско, витративши гроші на матеріали для хендмейду, але так нічого і не зліпивши, або на квіти, які до церемонії так і не доживуть. Варто пам’ятати, що весільні спеціалісти в першу чергу здібні зробити якісне весілля, зекономивши твій час і нерви. І якщо деяке незначне оформлення можна зробити з подружками під час дівич-вечора, то арку для церемонії варто довірити професіоналам.

2.Не встановити весільний бюджет

Які б метелики не літали перед вашими очима в очікуванні весілля, обговорити бюджет з майбутнім чоловіком просто необхідно. Бюджет – це основа, яка визначає весь план дій і встановлює ваші можливості.

3.Вибирати сукню занадто рано чи занадто пізно

Чомусь наречені відразу після заручин поспішають підшукувати весільну сукню, а не локацію, хоча з першими проблем немає, на відміну від гідних місць. Варто враховувати, що мода змінюється кожні півроку, саме з такою періодичністю бренди випускають нові колекції. І якщо ви купуєте сукню у квітні, а плануєте весілля у грудні, то ваше вбрання з нової колекції автоматично стане вбранням з минулої колекції. Зрозуміло, що ціна буде набагато нижчою. Також, якщо ти хочеш до свята підкоригувати свою фігуру (схуднути або набрати вагу), не купуй сукню за півроку до. В кінці весільного сезону (починаючи з жовтня) салони влаштовують розпродажі – ще один привід почекати з покупкою. Але! Не можна відкладати похід у салон на останні тижні – у передвесільній метушні, у стресі важко розслабитися і знайти сукню своєї мрії.

4.Імпульсивно обирати весільних підрядників

Ти була на весіллі своєї подруги і його провів непоганий ведучий, а отже замовляєш його на своє. Твоя помилка в тому, що ти не поцікавилася, які ще є ведучі, що вони можуть запропонувати, як їх робота буде відрізнятися від вже тобі знайомого ведучого, порівняти вартість послуг. Це стосується кожного підрядника. Важлива також особиста зустріч, щоб обговорити деталі весілля і зрозуміти, підходить фахівець тобі, а ваша пара йому, чи ні. Не потрібно поспішати! Тиждень опісля заручин – це не термін для пошуку всіх спеціалістів, спробуй просто насолодитися думкою, що ти наречена. А вже потім, поступово, шукати спеціалістів.

5.Не розставити пріоритети

Не намагайся економити на тому, що вам дійсно важливо! Буде це весільна сукня, фото- і відеозйомка, меню або декор – обери кілька найбільших витрат, без яких ви не уявляєте своє свято, і вже відштовхуючись від них, складай весільний бюджет.

6.Запросити занадто багато гостей

Будь-яке весілля прекрасне по-своєму – буде це невели