Ти в очікуванні подвійного свята? Вітаємо! Попереду в тебе дві незабутніх події у житті – весілля і народження дитини, а тому потрібно як слід підготуватися.

Як би дивно не було, але є дівчата, які й досі до весілля нікому не розповідають про свою вагітність, хоча часи незайманих наречених давно вже минули, а секс до шлюбу не є чимось ганебним. Від таких забобонів у молодят у день весілля з’являється купа непотрібних запитань від гостей, і незручність у першу чергу на собі відчувають саме наречені. Що ж вони роблять не так?

1.Не намагайся приховати животик

Найрозповсюдженіша помилка вагітних наречених – спроба втиснутися у сукню звичного для дівчини розміру, ще й з усіма корсетами, кринолінами і корегуючою фігуру білизною. Ні, ми не пропонуємо обрати стандартну сукню у стилі Ампір (хоча і вони бувають надзвичайно гарні), а лише просимо тебе обрати вбрання, яке підкреслить твою красу та не завдасть шкоди тобі і здоров’ю твоєї майбутньої дитини. Доведеться відмовитися від пишної сукні з корсетом та обрати більш просторий варіант, в якому ти будеш почувати себе комфортно, а не смикати догори щохвилини корсет без бретелей з вирізом «сердечко». Зверни увагу також на склад тканини. Зараз у весільних салонах пропонують широкий вибір суконь для вагітних. Впевнені, ти знайдеш своє бажане вбрання!

2.Весілля без підборів

Кожна вагітна знає, як важко ходити на підборах у такий цікавий період. Ноги набрякають, одразу стає відчутна втома і з’являється бажання лягти відпочити. При такому самопочутті не до свята. Забудь про шпильки, підбори-стовпчики і навіть про «котячий» каблук. Тепер твоєю улюбленою парою взуття стануть балетки, сандалії або кросівки. Але якщо ти не уявляєш себе на плоскій підошві, обери босоніжки на танкетці та дивись під ноги!

3.Скажи «ні» алкоголю

Ні! Коли вагітна наречена вживає алкоголь, щоб ніхто не запідозрив її цікавий стан, це виглядає жахливо. Щоб приховати правду доводиться пити з одним гостем, другим, третім, під час тостів братів, сестер і троюрідних тіток. Якщо наречені не майстри у підміні келихів з шампанським на келихи з водою, то краще одразу усім зізнатися, бо інакше вечір буде зіпсовано вічним «А чому це наречена не п’є?» і нашіптувать за спиною молодят.

4.Спеціальний раціон

Ти не можеш розпочати свій день як більшість наречених – з кави та келиха шампанського, хоча і їм ми радимо повноцінно снідати. Ти не можеш дозволити собі нервувати через дрібниці. Ти не можеш поїсти о восьмій ранку і чекати аж до святкового банкету. Протягом дня ти повинна їсти, приймати необхідні для вагітних вітаміни, багато посміхатися і бути щасливою.

5.Більше свіжого повітря

Якщо є можливість, відмовся від задушливої зали у ресторані, особливо влітку. Віддай перевагу святу на свіжому повітрі – виїзній церемонії з чудовим видом, фуршету або банкету під відкритим небом і танцям під зорями та ретро-ліхтариками. Чи можна придумати щось романтичніше? Звісно, ти знаєш, що майбутнім матусям необхідно багато часу проводити на свіжому повітрі, а тим паче у такий хвилюючий день, як весілля. Не варто нехтувати рекомендаціями лікарів, а відсвяткувати цей особливий день так, як буде краще для твого здоров’я.

Які б складності не чекали на тебе під час підготовки до весілля, головне, не нервуй, адже в будь-якому випадку все буде саме так, як ти того побажаєш.

Фото: pixabay.com