Весільна мода диктує тренд на сукні А-силуету, але українські наречені ніколи не відмовляться від пишних вбрань у стилі принцес для свого найзаповітнішого дня. Хоча… розкіш об’ємних суконь, які стали фірмовим стилем ліванських кутюр’є Zuhair Murad та Elie Saab, навряд чи вийде з весільної моди. Ми пропонуємо зазирнути у світ ручної вишивки, тендітного мережива та довгих шлейфів від українських дизайнерів, які точно здивують своїм кроєм та якістю матеріалів.

У 2019 році варто звернути увагу на королівські сукні з архітектурними спідницями, які можна вважати витвором мистецтва. Окрім незвичних форм спідниць у моді різноманітні рукави: напівпрозорі призібрані на резинку, кльош, ліхтарики, рукави-шлейфи та рукавиці-ілюзії. Оздоблюють пишні весільні сукні  пір’ям, флористичними візерунками з мережива, бісерною вишивкою та 3D-аплікаціями.

Що цікаво: дизайнери використовують як гладкий атлас з блиском, так і ніжний фатин, за допомогою якого створюють багатошарові сукні-хмаринки. Також майже у всіх колекціях українських брендів були продемонстровані вбрання з гліттерної тканини з дрібними блискітками. Меган Маркл і принцеса Євгенія міцно закріпили тренд на мінімалістські сукні, а тому вишукана простота досі у моді.

Якщо на королівське весілля зазвичай одягають білу сукню або кольору шампань, у 2019 році наречені зможуть обрати вбрання ніжного коралового відтінку. Порушувати багатовікові традиції можна! Наприклад, замість довгої фати надати перевагу кейпу – і йти до вівтаря у ногу з часом.

Amore Novias

Amore Novias

Amore Novias

ANGEO

ANGEO

ANGEO