У наступному році наречені можуть дозволити собі бути різними: сексуально-відвертими, романтично-драматичними і по-королівськи розкішними. Які нові тренди диктує мода і що приготували нареченим весільні дизайнери?

Декольте-ілюзії

Глибше не буває! Це правда! Якщо говорити про модні вирізи, то у 2019 році вони можуть досягати навіть талії. Для більшого комфорту наречених, дизайнери вкривають вирізи прозорою сіточкою, яка створює ефект глибокого декольте. Такі сукні візуально видовжують шию нареченій, роблять акцент на грудях і вузькій талії. Ілюзорні декольте однаково гарно виглядають як у пишних сукнях, так і у сукнях-русалоньках.

Спущені рукава

Минулі сезони дизайнери робили ставку на спущених плечах у весільних сукнях (off-the-shoulder dress). Але в майбутньому році спущеними будуть вже рукава, але не звичайні рукава, а об‘ємні, напівпрозорі, призібрані на резинку або манжет. Вони не просто роблять образ романтичним, а по-шекспірівському дещо драматичним, наче переносячи в епоху таємного кохання і боротьби за нього. Інколи рукава можуть бути значно довші і приховувати навіть кінчики пальців.

Королівські сукні

Розкіш завжди в моді! І як доводять українські дизайнери, вони знаються на багатій вишивці ручної роботи не гірше (а то і краще!) за ліванських майстрів, у яких любов до розкоші в крові. Якщо ти хочеш сяяти на своєму весіллі, але при цьому не бажаєш наслідувати голлівудський стиль, замислись над пишною сукнею зі шлейфом і неймовірної краси вишивкою на корсеті, декольте-ілюзії та прозорих рукавах. До речі, саме у такій виходила заміж принцеса Стефані де Ланнуа.

Кейпи

Накидки стали чудовою альтернативою фаті. Довгий кейп зі шлейфом виділить тебе серед інших наречених і вразить своєю розкішшю гостей на весіллі. Накидки додають образу елегантності, величності і особливого шику. Дизайнери прикрашають кейпи вишивкою ручної роботи паєтками, золотими чи срібними нитками, бісером, пір’ям та стразами. Ще одна важлива функція кейпу – прикрити плечі нареченої під час вінчання, якщо обрано сукню зі спущеними плечима або зі звичним корсетом з відкритим верхом.