Як пройшла весільна церемонія Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна у Таїланді?

Українські співаки Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян вдруге обмінялися шлюбними обітницями та вперше побували у весільній подорожі.

Молода сім’я не мала можливості провести медовий місяць одразу після весілля, тому охоче полетіла на запрошення туристичного управління Таїланду, яке допомогло парі організувати повторну весільну церемонію на березі Сіамської затоки.

Наш фотограф-дизайнер Катерина Максименко за завданням редакції подорожувала разом з зірковим подружжям. Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян відвідали Бангкок, Аюттаю, плавучий ринок Дамноен Садуак, парцелянову фабрику, де власноруч розписали чашки, також побували на чотирьх екзотичних островах – Ко Вай, Ко Кам, Ко Мак і Ко Ранг, на кокосовій плантації, плавали вночі на човнах по каналу міста Ампава і милувались сяйвом світляків.

Весільна церемонія відбулась на острові Ко Чанг (острів Слона). Тоня одягнула сукню, в якій була на власному весіллі під час банкету. Співачка принципово хотіла вийти до арки під українську пісню, тому обрала композицію «Квітка Душа» у виконанні своєї мами Ніни Матвієнко. Церемонію провели українською мовою.

А нашому фотографу-дизайнеру Катерині пощастило спіймати букет нареченої, тому найближчим часом усією редакцією будемо готуватися до заручин!

Фото: Катерина Максименко