У Тернополі пройде Весільний раут 2018

Якщо ви готуєтеся до весілля, то радимо вам внести у свої планувальники: 25 лютого, Garden Hall. Саме тоді у Тернополі відбудеться мегакорисна вечірка-виставка для наречених: Весільний раут 2018! Шоу, презентації, розіграш весільної сукні Hadassa, хедлайнер – музбенд ДикоBrass… Чим здивують організатори цього року?

«Вже традиційно ми готуємо цінні подарунки для наречених від учасників рауту, — розповідає голова оргкомітету, шеф-редактор порталу Пара молода Оксана Дябло. – На разі, це вікенд на двох в Європі, сертифікати на різноманітні весільні послуги та головний подарунок – весільна сукня Hadassa, відшита ексклюзивно під переможницю салоном-ательє Марія VIP, який і є спонсором цього призу. Втім, окрім розіграшу, на наречених чекає багато інших «корисностей» на Весільному рауті».

Звичайно, під «корисностями» слід розуміти можливість побачити максимум пропозицій від весільних компаній в одному місці в один день. Адже це значно полегшує підготовку наречених до свого особливого дня. І така нагода у відвідувачів Весільного рауту 2018, безумовно, буде. Попередньо у програмі заходу:

Покази весільних та вечірніх суконь колекцій 2018 року
Презентації шоу-програм
Марафон ведучих
Виступи музбендів
Розіграші подарунків та сертифікатів для наречених
Фуршет
Інтерактиви у лаунжзоні
Семінари для наречених
Робота фотозон

Актуальний перелік учасників події (весільних компаній, що представлять свої послуги на рауті) можна переглянути тут. Там же постійно доповнюється база подарунків для розіграшу, участь в якому можуть взяти усі відвідувачі (жеребкування відбудеться за номерами квитків).
Бажаєте забронювати квиток? На згаданій сторінці рауту діє попередня реєстрація, яка автоматично надає таку опцію. Плюс – всі зареєстровані відвідувачі зможуть взяти участь у міні-квестах під час події та отримати додаткові бонуси та подарунки.

А наприкінці заходу на наречених чекатиме музичний десерт від спеціальних гостей: володарів широкої медалі Leopolis Jazz Fest — музичного бенду ДикоBRASS. Організатори наголошують, що заради цієї естетики на раут варто прийти, навіть якщо дата вашого весілля ще не визначена 😉

«ВЕСІЛЬНИЙ РАУТ 2018» — щорічна вечірка-виставка для наречених і весільних спеціалістів.

Організатори:
Всеукраїнський весільний портал «Пара молода»
Студія івент дизайну «Шампань»
Ведуча весільних церемоній Валерія Климчук
Офіційний фотограф: Олександр Наконечний
Офіційний відеограф: Захар Дябло
Інформаційні партнери: Wedding Magazine, Just One

Дата: 25 лютого 2018 року
Час: 14:00 – 22:00
Місце: GardenHall, ​Тернопіль, вул. Митрополита Шептицького, 30
Ціна квитка: 100 грн./квиток (початок продажу — 10 лютого)