Принцеса Японії відклала весілля з простолюдином на два роки

Принцеса Мако, яка втратить титул після заміжжя з простолюдином, відклала весілля до 2020 року.

У вересні 2017 року старша онучка імператора Японії приголомшила світ звісткою про своє заміжжя з хлопцем з простої сім’ї – своїм колишнім однокурсником Кеєм Комуро. Пара планувала офіційний розпис на березень, а пишне весілля на листопад 2018. Але зараз імператорська родина заявила, що церемонія відкладена до 2020 року, але жодної конкретної дати пресі так і не назвали.

Причиною такого рішення стала церемонію передачі престолу від імператора Акіхіто його старшому сину Нарухіто, яка відбудеться 30 квітня 2019 року. У спільній заяві принцеси Мако і Кея йдеться про перенесення весілля через «важливі для сім’ї події і необхідні приготування до них». Також принцеса зазначила, що вони з нареченим ще не дозріли до прийняття такого важливого рішення, як створення нової сім’ї. Мако сказала, що тепер у них є час, щоб серйозніше подумати про шлюб та підготуватися до нього.

Варто зазначити, що згідно з японським законодавством, жінка втрачає королівський статус, якщо виходить заміж за простолюдина. Не дивлячись на це, імператорський двір планує відсвяткувати весілля Мако з королівським розмахом.

Читай також: На весіллі принца Гаррі і Меган Маркл будуть співати Spice Girls

Фото: Instagram