Обов’язки головної подружки нареченої

Якщо ти плануєш весілля самостійно, тобі не обійтись без допомоги твоїх близьких. Певно в тебе є подруга, яку ти бачиш у ролі дружки на своєму святі, так? Дорогенька, тобі пощастило, адже деякі справи ти можеш доручити відтепер своїй «правій руці»! Далі можеш не читати, просто поділись посиланням зі своєю подругою, а ми вже зуміємо направити її в правильне русло.

Головна подружка має супроводжувати наречену від самого початку підготовки весілля і до закінчення святкування, і при цьому усіляко її підбадьорювати. Тому роботи у подружки не менше, ніж у самої нареченої, а деколи навіть і більше.

Ми підготували для тебе короткий список того, що ляже на плечі головної помічниці молодої в цей період.

Образ нареченої. Вибір сукні у салоні або примірки у кравчині, купівля аксесуарів, взуття, пошук салону краси і переговори з перукарем та візажистом – завдання подружки нареченої. Слід пам’ятати, що майже всі наречені перед весіллям дуже хвилюються, тому, хто як не подруга допоможе їй у пошуках образу. Так подружка автоматично стає головним радником і стилістом.

Образ самої дружки. До вибору своєї сукні дружка повинна поставитись серйозно. Слід обирати контрастні кольори, які доповнюватимуть образ нареченої та не будуть затьмарювати її. Якщо пара зупинилася на коркретному кольорі для свята, залишається узгодити з нареченою довжину і фасон сукні.

Дівич-вечір. Ця вечірка є одним з найцікавіших етапів підготовки до весілля. Це своєрідна межа, за якою почнеться доросле сімейне життя. Тому варто згадати, що подобається нареченій, можливо, вона натякала, яким саме хоче бачити цей вечір. Якщо ні, то зроби їй сюрприз на свій смак. В організацію цього бажано підключити й інших подружок, адже разом ви дійдете до спільної мети, а святкування пройде на вищому рівні.

План весільного дня. Необхідно разом з нареченою продумати та ще краще прописати весь таймінг. Закласти трохи часу на кожну організацію, та забезпечити, щоб всі гості якомога зручніше дібрались до місця проведення весілля.

Розваги для гостей під час очікування молодят. Головна подружка повинна продумати, чим будуть займатись більшість гостей, коли молоді захочуть поїхати фотографуватися. В цей момент її може замінити асистентка, адже «права рука» завжди повинна бути біля нареченої.

Інші обов’язки головної подружки в день весілля:

-З самого ранку, дружка має першою приїхати до нареченої. Допомогти їй вдягтися, якщо виникає потреба, то й нафарбувати і зробити зачіску.

-Проводить викуп нареченої. Дає завдання нареченому і не віддає «за дарма» подругу.

-Перед РАЦСом перевіряє, щоб відбулась вся необхідна організація: чи не забуті каблучки, паспорти, рушник, коровай, весільний букет, щоб вчасно під’їхала машина та не було забуте шампанське з келихами.

-Весь день стежити за зовнішнім виглядом нареченої. Дивитися, щоб сукня не бруднилася, поправляти фату і шлейф, а також макіяжем і зачіску.

-На банкеті розсаджує всіх гостей. Допомагає тамаді і заохочує гостей до участі гості у конкурсах.

-Після святкування, коли молоді поїхали, дружка залишається, щоб вирішити, що робити з їжею, яка залишилась.

Тост дружки. Дружка – найближча людина після батьків для нареченої, тому її промова повинна бути якомога щирішою. В тексті слід зазначити, що наречена покидає коло незаміжніх подружок, але зробити це без суму, навпаки, що тепер її життя стане набагато цікавішим. Можна розповісти про вашу спільну смішну ситуацію з життя.

Головна подружка – надійна підтримка для нареченої. Потрібно пам’ятати, що це повинна бути близька людина, адже любляча дружка нареченої гори зверне заради незабутнього весілля!

Автор: Юлія Каючкіна

Фото: freepik.com