Event Industry Forum 2019 – головна подія країни в івент-індустрії

8-9 лютого на стадіоні «Арена Львів» відбудеться Event Industry Forum 2019. Організатори обіцяють, що EIF2019 буде значно масштабніший, аніж минулорічний саміт, який змінить ваше уявлення про подієву індустрію.

Форум збере всіх івенторів країни і не тільки. Власники та керівники івент-агенцій, маркетологи, топ-менеджери компаній, точкові фахівці дізнаються про тренди в організації події – від локального івенту до міжнародного фестивалю, просування івент-бізнесу та зможуть перейняти досвід успішних особистостей.

Кейси та практичні алгоритми від провідних івенторів країни, а також стратегії та тренди майбутнього івент-сезону від топ-спікерів країни та міжнародних спеціалістів:
Андрій Федорів (Федорів, Україна), Kartyna Nekleva (S*EVENT, Україна),Олександр Котолуп (Figaro, Україна) Salvatore Sagone (BEA world, Italy), Elina Jutelyte (EndoExo, MPI Belgium),Jenny Bjorkloff (Event Jenny, Belgium), Дмитро Феліксов (Virus Music), Ольга Єрмілова, Christine Graf (marketing expert, USA), Денис Блощинський та Тимур Мазур (Агенція 42), Денис Ринський (Global Events), Олександра Дєргоусова, Роберт Пясковський (Краківське бюро фестивалів) та багато інших.

Упродовж двох днів діятимуть вісім активних майданчиків, де відбудуться лекції, панельні дискусії, кейси, спеціалізовані майстер-класи та тренінги:

  • Main: фундаментальні теми в галузі
  • Corporate: найкращі інструменти для заходів бізнес сегменту
  • Convention: секретні кейси майбутнього ділових заходів
  • Festivals, Concerts / EDM : професійний простір для організаторів масштабних подій
  • Wedding Planet: тренди в організації найкращих весіль
  • Event Expo: ключова виставка обладнання, технологій та послуг event-галузі
  • Burning Bike: номінація для івенторів

Форум буде корисний для керівників HR/PR/MARKETING департаментів компаній; агенцій та індивідуальних менеджерів у сфері PR, маркетингу, просування; професіоналів та новачків event-галузі; журналістів, блогерів, медіа-фахівців; незалежних учасників event-індустрії (режисерів, художників, технічних фахівців); організаторів заходів різних форматів та масштабів, замовників послуг.

Різноманітні формати діалогу учасників, комфортна локація, експозона та неформальне спілкування ввечері на afterparty, нові знайомства й море яскравих емоцій – це Event Industry Forum 2019.

Програма форуму

Як це було на EIF2018, дивіться на сайті та бронюйте квитки

Контактна інформація: тел.: +380936554811

Інформаційний партнер: Wedding magazine Ukraine.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien