Дизайн-студія Оксани Полонець

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, буд. 39-41, оф. 84

Тел.: +38 044 592 90 46, +38 097 988 38 38

Сайт: polonets.prom.ua

Email: studio.polonets@gmail.com

Оксана Полонець — успішний та амбіційний український дизайнер, бренд якої стрімко знайшов визнання не тільки в Україні, а й за її межами. Її роботи — це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, а кожне творіння – це мікс неповторності комфорту та краси. Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами.
Оксану Полонець надихають неймовірні люди та сильні особистості, які творять історію і будують яскраве майбутнє для України. Саме тому, за основу своїх колекцій вона бере старовинні вишивки, такі як борщівська та козацька, як символ незламності, сили духу, жаги до перемог і нових звершень. Всі орнаменти делікатно вишиваються бавовняними нитками і ніжно поєднуються з тендітними та витонченими тканинами, такими як, маркізет, органза та сатин. Таке чудове поєднання непоєднуваного в одязі від Оксани Полонець — окриляє та закликає бути стильними, бути справжніми, бути українцями!
За роки діяльності, в асортименті дизайнера – не один десяток нагород та подяк, тисячі задоволених клієнтів і сотні показів по всій Україні, а також в Торонто, Нью-Йорку, Чикаго, Вашингтоні, Мюнхені, Берліні, Відні, Хартберзі, Анкарі та ОАЕ.
Варто підкреслити, що у 2016 році бренд Оксани Полонець був представлений на червоній доріжці церемонії вручення Оскар у Лос-Анджелес. А у 2017 році бренд Оксани Полонець було нагороджено «Золотим символом якості національних товарів та послуг України» за значний внесок у розвиток української культури.
Серед клієнтів бренду є відомі особи, зірки шоу-бізнесу та культурно-соціальні діячі. У 2017 році Перша леді України Марина Порошенко, обрала бренд Оксани Полонець для створення святкового образу до урочистих подій у честь святкування «Дня незалежності України».
Завдяки своїй наполегливості, дизайнер не зупиняється на досягнутому і разом зі своєю командою впевнено крокує вперед. Вона впроваджує нові технології, розробляє ексклюзивні вишивки, створює нові колекції та щільно планує покази, щоб про Україну знали по всьому світу і щоб Україною пишалися українці!