5 крутих ідей зробити пропозицію коханій

Реальні парубки вже наважилися освідчитися своїм дівчатам. Дивися, що з цього вийшло!

Якщо ти читаєш цей матеріал, то, напевне, зараз ти у пошуку ідеї, як оригінально попросити кохану стати твоєю нареченою. Чесно кажучи, ти ще встигаєш застрибнути в останній вагон, адже до Дня святого Валентина залишився всього місяць! Ти вже дізнався розмір каблучки, яку будеш дарувати? Обрав стиль і камінчик для прикраси? Сподіваємося, твоїй дівчині настільки сподобається обручка, що вона просто не зможе тобі відмовити! Але не розслабляйся, не каблучкою єдиною доведеться вражати кохану! Попереду найголовніше – спланувати пропозицію до дрібниць, щоб для неї це стало дійсно неочікуваною подією. Хоча, ні, у День усіх закоханих кожна незаміжня дівчина чекає на диво! Дивися, які сюрпризи влаштовували для своїх дівчат парубки, яким відповіли згодою на завітне запитання!

Магічне освідчення

Після трьох років відносин Кевін спланував поїздку зі своєю коханою Алісою до Лас-Вегаса, домовився з місцевим фокусником і зробив пропозицію посеред вулиці.

Подарунок своїми руками

Карлі давно мріяла про комод ручної роботи з різними шухлядами, які виготовляє її коханий Блейк. Але дівчина і не очікувала знайти там не лише солодощі та подарунки, але і каблучку з діамантом.

Як у фільмі «Реальне кохання»

Майк точно знав, що один із найулюбленіших фільмів Мішель є мелодрама «Реальне кохання», тому вирішив узяти за основу пропозиції епізод із фільму.

Екстремальна пропозиція

Дівчина просто хотіла помилуватися прекрасними видами, але все пішло не за планом. Хлопець зімітував падіння літака, аби його кохана прочитала в інструкції важливу інформацію – він хоче, щоб вона стала його дружиною.

Хобі об’єднує

Стефані і Алек полюбляють разом займатися йогою. Хлопець зробив оригінальне освічення, щойно вони зайняли гарну позу.

Як бачиш, пропозиції бувають різними, головне, від щирого серця і з любов’ю.

Читай також: 15 ідей, як освідчитися дівчині